در حال بارگذاری ...

برگزاری مراسم آغازین جشنواره تجربیات برتر آموزشی تربیتی معلمان و استادان آموزش فیزیک

صبح امروز17 اسفند 96 مراسم آغازین جشنواره تجربیات برتر آموزشی تربیتی معلمان و استادان فیزیک با حضور استادان، دبیران و پیشکسوتان حوزه آموزش فیزیک در تالار ابن هیثم پردیس شهید بهشتی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی در این مراسم، دکتر سیدحسین مجتبوی، مدیر امور پردیس های دانشگاه فرهنگیان خراسان رضوی ضمن تبریک ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روزبزرگداشت مقام زن گفت دانشگاه فرهنگیان به عنوان یک دانشگاه استراتژیک، مأموریت گرا و حاکمیتی نقش بسیار مهمی در ارتقاء سطح علم ودانش، و مهارت های حرفه ای معلمان دارد.

وی با اشاره به اسناد بالادستی از جمله سند چشم انداز، سند تحول بنیادین و اساس­نامه دانشگاه فرهنگیان گفت بر اساس این اسناد یکی از مأموریت های مهم دانشگاه فرهنگیان تجربه گردانی است. وی تشریح کرد مبنای این مأموریت انتقال تجربه استادان پیشکسوت به جوانان در حوزه های علمی است که موضوع جشنواره های تجربیات برترآموزش رشته های تخصصی را تشکیل می دهد.

دکتر مجتبوی با گرامی داشت یاد و خاطره معلمان بزرگی مانند شهید رجایی، شهید باهنر، شهید مطهری ودکتر شریعتی گفت یکی از مصادیق پاسداشت کوشش های این بزرگان برگزاری چنین همایش­ها وجشنواره هایی است.

 مدیر امور پردیس های دانشگاه فرهنگیان خراسان رضوی با تأکید بر این که تجربیات معلمان باید جمع آوری و مکتوب شود گفت از این طریق می توان آن را در اختیار کسانی قرار داد که به این تجربیات نیاز دارند و می توانند از آن استفاده کنند.

 دکتر مجتبوی افزود دانشگاه فرهنگیان از همکاری تمامی کسانی که می توانند این دانشگاه را در مسئولیت خطیر تربیت معلم یاری کنند استقبال می کند. وی از برگزار کنندگان جشنواره تجربیات برتر فیزیک به ویژه رمضان نیری معاون آموزشی پژوهشی وفرهنگی، و دکتر حافظیان مسئول امور برنامه ریزی و پژوهشی دانشگاه فرهنگیان استان، دکتر ابراهیمی دباغ دبیر علمی و اعظم کاراندیش دبیر اجرایی جشنواره، و سایر دست اندرکاران تقدیر و تشکر کرد.


نظرات کاربران