در حال بارگذاری ...

برگزاری سومین جلسه معرفی تازه های کتاب

صبح امرور یکشنبه 20 اسفند 96، در سومین جلسه معرفی تازه های کتاب، سید محمدرضا مهدیزاده، دانشجومعلم رشته علوم اجتماعی به معرفی کتاب شعر خود با عنوان «رؤیای گمشده» پرداخت

به گزارش روابط عمومی در این جلسه که در سالن ساختمان اداری اجتماعی پردیس شهید بهشتی مشهد برگزار شد، دکتر سیدحسین مجتبوی ضمن گرامیداشت روز بزرگداشت شهدا از استادان و دانشجویانی که در جلسه ارائه کتاب شرکت کرده اند قدردانی کرد و گفت شرکت در این جلسات ارج نهادن به کوشش های دانشجویان و استادان پژوهشگر و مؤلف است.

حجه الاسلام و المسلمین میرزایی، مسئول دفتر نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه فرهنگیان خراسان رضوی نیز در این جلسه گفت شاعران با احساس ترین مردم هستند که حتی اتفاقات و رویدادهای کوچک و به ظاهر کم اهمیت نیز می تواند آن ها را تحت تأثیر قرار دهد. وی ابراز امیدواری کرد سراینده جوان مجموعه شعر عاشقانه «رؤیای گمشده» بتواند مراتب کمال عشق را پله پله تا مرحله عشق حقیقی بپیماید.

در این جلسه سیدمحمدرضا مهدیزاده در معرفی کتاب خود، تعریفی از رؤیا ارائه داد و گفت رؤیا امری فراتر از آرزو است. او افزود آرزوها فرد را اسیر خود می کنند اما رؤیاها انسان را از اسارت نجات می دهند.

مهدیزاده با بیان تعریفی از عشق اظهار داشت عشق فرایندی است که در گذر زمان در عاشق نمود پیدا می کند و ممکن است مجازی یا حقیقی باشد. وی افزود چیزی که به زندگی معنا می دهد عشق است.

مهدیزاده با بیان این که در اشعار خود بیشتر از حسین منزوی و فریدون مشیری تأثیر گرفته است، گفت کتاب رؤیای گمشده شامل اشعاری است که وی در دوره دبیرستان سروده و به تازگی به زیور طبع آراسته است.

در ادامه جلسه این دانشجومعلم پردیس شهید بهشتی اشعاری از کتاب خود  برای حاضران قرائت کرد.


نظرات کاربران