در حال بارگذاری ...

برگزاری جلسه هماهنگی و برنامه ریزی جهت برگزاری مراسم بزرگداشت هفته معلم

صبح امروز، چهارشنبه 22 فروردین 97 جلسه هماهنگی و برنامه ریزی مراسم گرامیداشت هفته معلم پردیس شهید بهشتی در محل دفتر ریاست پردیس برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی در این جلسه رمضان نیری، سرپرست مدیریت امور پردیس های استان، با تأکید بر ظرفیت کارشناسی بسیار خوب پردیس شهید بهشتی گفت بخش اصلی فعالیت های هر مجموعه بر عهده کارشناسان آن مجموعه است و با ظرفیت کارشناسی خوبی که در پردیس شهید بهشتی موجود است اطمینان داریم برنامه های هفته معلم به نحو مطلوبی انجام خواهد شد.

سرپرست مدیریت امور پردیس های استان، با اشاره به زمان محدود باقیمانده تا مراسم هفته معلم از کارشناسان حاضر در جلسه خواست هرچه سریعتر وارد مراحل عمیاتی برگزاری مراسم شوند تا آیین های این هفته با کیفیت خوبی برگزار شود.

در این جلسه، مسئولان و کارشناسان پردیس شهید بهشتی درباره چگونگی برگزاری مراسم به بحث و تبادل نظر پرداختند و در نهایت مقرر شد در دو برنامه جداگانه که در روزهای دهم و نوزدهم اردیبهشت ماه برگزار خواهد شد از استادان و دانشجومعلمان برگزیده تجلیل و قدردانی شود. همچنین دکتر حمیدرضا حافظیان به عنوان مسئول امور مربوط به برگزاری مراسم تجلیل از استادان برگزیده و نعمت اله زارعی به عنوان مسئول برگزاری مراسم تجلیل از دانشجویان برتر انتخاب و معرفی شدند. تبادل نظر درباره محتوا و چگونگی برگزاری مراسم نیز از دیگر موضوعات طرح شده در این جلسه بود که در این زمینه تصمیمات لازم اتخاذ گردید.


نظرات کاربران