در حال بارگذاری ...

برگزاری جلسه تقدیر از داوران نخستین جشنواره کشوری تجربیات برتر آموزشی تربیتی استادان و معلمان فیزیک

عصر امروز جلسه تقدیر از داوران و اعضای کمیته علمی نخستین جشنواره کشوری تجربیات برتر آموزشی تربیتی استادان و معلمان فیزیک در دفتر ریاست پردیس شهید بهشتی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی در این جلسه سرپرست مدیریت امور پردیس های خراسان رضوی با اشاره به این که جشنواره تجربیات برتر فیزیک یک جشنواره مخاطب محور و نیاز محور است بازخوردهایی که پس از برگزاری نخستین دوره این جشنواره دریافت کردیم بیان نگر این امر است که کاری خوب و متناسب با نیازهای مخاطبان به انجام رسید.

رمضان نیری با بیان این که اعضای گروه فیزیک استانی و دبیرخانه کشوری درس فیزیک در سال گذشته برای برگزاری کارگاه ها و کلاس های آموزشی مورد نیاز دانشجومعلمان همکاری خوبی با دانشگاه فرهنگیان داشته اند، اظهار امیدواری کرد این همکاری ها در آینده ادامه پیدا کند.

در این جلسه دبیر علمی جشنواره تجربیات برتر فیزیک با بیان این که برنامه ریزی برای این جشنواره از چند ماه قبل از برگزاری آن آغاز شده بود گفت این کار یک فعالیت معنوی و علمی بود و دست اندرکاران آن بدون چشم داشت مادی بی وقفه و خستگی ناپذیر برای انجام مطلوب آن تلاش کردند.

دکتر محمد ابراهیمی دباغ با اشاره به این که در مرحله پایانی داوری آثار جشنواره، کلیه داوران از آموزش و پرورش انتخاب گردیدند تصریح کرد این کار به منظور رعایت اصل بی طرفی در داوری انجام شد. وی تصریح کرد تمام شرکت کنندگان و مهمانان جشنواره در مورد کیفیت بالا و حقانیت انتخاب برگزیدگان اتفاق نظر داشتند.

مسئول اداره برنامه ریزی و امور پژوهشی دانشگاه فرهنگیان خراسان رضوی نیز در این جلسه گفت به عنوان کسی که در سال گذشته از برگزاری جشنواره های مشابه در حداقل سه استان دیگر بازدید کرده ام می توانم بگویم در این جشنواره دارای بالاترین سطح برنامه ریزی و تلاش بوده است.

دکتر حمیدرضا حافظیان همچنین از مسئولان دانشگاه فرهنگیان، اعضای کمیته های علمی، اجرایی وداوری جشنواره و دبیران فیزیک آموزش و پرورش برای برگزاری و مشارکت دراین برنامه علمی و پژوهشی قدردانی کرد.


نظرات کاربران