در حال بارگذاری ...

برگزاری مراسم تقدیر از برگزیدگان استانی جشنواره فرهنگی اجتماعی دانشگاه فرهنگیان در پردیس شهید بهشتی

صبح امروز دوشنبه 11 تیر 97 طی مراسمی از افتخارآفرینان پردیس شهید بهشتی که موفق به کسب رتبه های برتر استانی در بیست وهشتمین جشنواره فرهنگی اجتماعی دانشگاه فرهنگیان شده اند تجلیل وقدردانی شد.

به گزارش روابط عمومی پردیس شهید بهشتی در این مراسم مدیر امور پردیس های خراسان رضوی با بیان این که باید به لایه های مختلف اثرگذاری مسابقات فرهنگی و هنری توجه کرد گفت فعالیت در عرصه های اجتماعی به خصوص مسابقات فرهنگی و هنری، ظرفیتی برای تمرین و رشد دانشجویان است.

رمضان نیری با تأکید بر این که محور مسابقات فرهنگی و اجتماعی رشد است گفت تجربه نشان داده است که دانشجویانی که در این عرصه ها فعال هستند در آینده نیزدر کار خود موفق تر خواهند بود و سریعتر از دیگران پله های رشد و پیشرفت را طی می کنند. وی تصریح کرد نتیجه گرایی در مسابقات فرهنگی اجتماعی در اولویت های بعد قرار دارد.

نیری اظهار داشت عملکرد دانشجویان فعال در عرصه فرهنگی اجتماعی برای دانشگاه نیز امتیاز است زیرا به دانشگاه هویت و انرژی می دهد.

پیش از سخنان سرپرست مدیریت امور پردیس های خراسان رضوی، مسئول امور فرهنگی اجتماعی پردیس شهید بهشتی در سخنان کوتاهی گزارشی از روند برگزاری بیست و هشتمین دوره مسابقات فرهنگی اجتماعی ارائه داد.

 علی یزدی با بیان این که فرایند اجرای مسابقات با ثبت نام حدود 500 دانشجو در سایت سجفا از آبان سال 96 آغاز گردید گفت از این تعداد بیش از 240 نفر در رشته های کتبی و حدود 100 نفر در رشته های گروهی شامل تئاتر صحنه ای، تئاتر عروسکی و تواشیح شرکت کردند.

یزدی با اشاره به توفیقات دانشجومعلمان پردیس شهید بهشتی در این مسابقات اظهار داشت در همه 9 رشته قرآنی دانشجویان پردیس موفق به کسب رتبه های اول استان شدند. وی افزود در بخش کانون های برتر نیز کانون های قرآن و عترت، هلال احمر و هیأت حضرت فاطمه الزهرا(س) از پردیس شهید بهشتی رتبه اول استان را کسب کردند.

مسئول امور فرهنگی اجتماعی، کسب رتبه اول استانی در رشته الگوهای برتر تدریس، انجمن های علمی و طراحی سایت را از دیگر توفیقات دانشجومعلمان پردیس شهید بهشتی مشهد دانست.


نظرات کاربران