در حال بارگذاری ...

آغاز مراحل به روزرسانی سامانه های هوشمند کلاسی پردیس شهید بهشتی

مسئول هوشمندسازی و فناوری اطلاعات پردیس شهید بهشتی از آغاز مراحل ارتقاء و به روزرسانی سامانه های هوشمند کلاسی پردیس شهید بهشتی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی، سیدرضا دیانت با اعلام این خبر افزود از جمله اقدامات انجام شده در این زمینه نصب سوکت های RGB  به جای رابط های قبلی است. وی تسهیل اتصال رایانه های همراه به سیستم های درون کلاسی، جلوگیری از آسیب دیدن سیستم ها، کاهش هزینه ها و جلوگیری از هدررفت منابع را از جمله اهداف این طرح برشمرد.

دیانت با اعلام این که تجهیز برخی کلاس ها و آزمایشگاه ها به تخته هوشمند نیز در دستور کار قرار دارد گفت که تا کنون کار نصب سه دستگاه تخته هوشمند در پردیس شهید بهشتی به انجام رسیده است.

وی  افزود با توجه به ضرورت دسترسی کلاس ها به اینترنت، ارتقاء سامانه های اینترنت بی سیم و برقراری اینترنت در کلاس های درس ساختمان شهید خورشیدی نیز در دستورکار کارشناسی هوشمندسازی قرار دارد که این امر به زودی محقق خواهد شد.

مسئول هوشمندسازی پردیس شهید بهشتی با بیان این که انتخاب نماینده هوشمندسازی و پشتیبانی از سیستم ها از جمله برنامه های این کارشناسی برای سال بعد است اظهار داشت به این منظور در ابتدای سال تحصیلی آتی فراخوانی صادر خواهد شد و پس از آن از بین داوطلبان افرادی به عنوان نماینده هوشمند سازی کلاس ها انتخاب می شوند. وی بهره مندی از دوره های آموزشی فناوری اطلاعات را از جمله مزایای در نظر گرفته شده برای دانشجویان شرکت کننده در این طرح ذکر کرد و گفت تلاش می شود هر یک از نمایندگان هوشمندسازی کلاس ها در پایان دوره تحصیل خود به یک نیروی توانمند فناوری تبدیل شوند.


نظرات کاربران