در حال بارگذاری ...

اطلاعیه شماره (1) : ثبت نام شهر محل تحصیل ترم تابستان 1396

دانشجوی محترم ورودی 92 و 93

جهت انتخاب واحد ترم تابستانی  با رعایت شرایط و ضوابط زیر نسبت به تعیین شهر مورد تقاضای خود در فرم زیر اقدام فرمایید. قابل ذکراست اطلاعات درج شده در فرم ذیل صرفا جهت کسب اطلاعات آماری به منظور برنامه ریزی می باشد و لازم است دانشجو جهت انتخاب واحد قطعی ترم تابستان از طریق سامانه آموزشی گلستان مطابق تقویم آموزشی از 21 لغایت 24 تیر ماه96  اقدام نماید:

  1. دروس ترم تابستان به تفکیک سال ورود طبق جدول ذیل اعلام می گردد که در پردیس شهید بهشتی و مراکز تابعه استان بصورت هماهنگ برگزار خواهد شد و دانشجویان مطابق جدول زیر محل تحصیل خود را با در نظر گرفتن شرایط اسکان انتخاب نمایند.
  2. دانشجویانی که متقاضی میهمان به سایر استانها می باشند باید طبق جدول ارائه دروس ترم تابستانی پردیس شهید بهشتی ( جدول ذیل) انتخاب واحد نمایند و لذا ابتدا باید با هماهنگی مرکز مقصد از ارائه دروس رشته و ورودی خود اطمینان حاصل نموده و در صورت ارائه دروس مشترک در هر دو پردیس مبدا و مقصد اقدام به تگمیل فرم ذیل و انتخاب پردیس خارج استان نمایند. در غیر اینصورت یکی از مراکز تابعه را با امکان اسکان انتخاب نمایند.
  3. در صورتی که آمار ثبت نام شده به حد نصاب 25 نفر برای کلاسهای کارشناسی پیوسته و 15 نفر برای کارشناسی ناپیوسته برسد کلاس تشکیل خواهد شد  و در غیر اینصورت در سایر مراکز دارای شرایط تجمیع خواهد شد.
  4. مطابق دستور العمل ترم تابستان دانشجوی ورودی 92 و 93 حداکثر مجاز به انتخاب 8 واحد درسی خواهد بود. که این دروس می تواند از دروس ارائه شده یا تحت نظر باشید.
  5. دروس تحت نظر مربوط به درسی است که شما قبلادر ترم های گذشته انتخاب واحد کرده وکلاس رفته اید اما نمره آن را کسب نکرده اید و این درس پیش نیاز دروس ترم اینده شماست و در پردیس محل تحصیل و مراکز همجوار آن ارائه نشده باشد شما می توانید آن را انتخاب کرده و با هماهنگی استاد 4 جلسه رفع اشکال برگزار نموده و در پایان ترم از شما امتحان گرفته خواهد شد. این واحدها در سقف 8 واحد مجاز ترم تابستانی شما قرار خواهد گرفت

جهت دریافت جدول دروس ارائه شده ترم تابستان و  ثبت نام محل تحصیل ترم تابستان لینک زیر را کلیلک کنید

http://pbm.te.cfu.ac.ir/fa/form_data/add/form_id=1932

 


نظرات کاربران