در حال بارگذاری ...

فراخوان انتخاب رساله ها و پایان نامه های برتردر زمینه الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت

مرکز الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت هم زمان با برگزاری یازدهمین کنگره پیشگامان پیشرفت، از رساله ها و پایان نامه های برتر مرتبط با الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت پس از داوری با اهدای جوایز نقدی قدردانی به عمل می آورد.
بر این اساس از آن دسته از دانش آموختگان مقاطع مختلف کارشناسی ارشد، دکتری و معادل حوزوی واجد شرایط و یا آن دسته از دانشجویان دانشگاهی و طلاب حوزه های علمیه که موضوع رساله و پایان نامه آنها در زمینه پیشرفت است و در شرف تدوین نهایی و دفاعیه هستند و مایلند رساله یا پایان نامه آنان در مرکز الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت مورد ارزیابی قرار گیرد تقاضا می شود، از طریق این سامانه ثبت نام و آمادگی خویش را اعلام کنند. رساله ها و پایان نامه هایی که در فرآیند داوری اولیه مورد پذیرش قرار گیرند، در نمایشگاهی که در روز برگزاری کنگره پیشگامان پیشرفت برپا خواهد شد در معرض دید شرکت کنندگان قرار خواهند گرفت. از نویسندگان رساله ها و پایان نامه هایی که در فرآیند داوری نهایی به عنوان برتر انتخاب شوند در روز برگزاری کنگره با اهدای جوایز نقدی قدردانی خواهد شد. لازم به ذکر است که آخرین مهلت ارسال اطلاعات پایان نامه ها و رساله ها، 20 آبان 1396 می باشد.
شرایط  انتخاب رساله و یا پایان نامه های برتر
•  موضوع پایان نامه حداقل با یکی از محورهای زیر ارتباط داشته باشد.
1- تجارب پیشرفت
2- موانع و ظرفیت های پیشرفت
3- مبانی اسلامی پیشرفت
4- تاریخ و تمدن ایرانی اسلامی
5- روش شناسی تدوین و تحقق الگو
6- افق های پیشرفت: آینده شناسی الگو
2- از تاریخ دفاع رساله یا پایان نامه بیش از هفت سال نگذشته باشد.
3- چکیده پایان نامه و رساله به صورتی تهیه شود که قابلیت داوری اولیه را داشته باشد.
4 آمادگی ارائه متن پایان نامه و رساله پس از درخواست این مرکز وجود داشته باشد.
تذکر: محتوای رساله و پایان نامه که در بردارنده و واجد دیدگاه ­ها و نظرات راهبردی باشند در اولویت هستند و موضوع های ریز تخصصی رشته های علمی مدنظر نمی باشد.
علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر به آدرس :www.Olgou.ir مراجعه نمایند .


نظرات کاربران