در حال بارگذاری ...

رئیس دانشگاه فرهنگیان خراسان رضوی در جمع استادان این دانشگاه:
بیش از 170 پروژة تکمیل، تجهیز و تعمیر در طول تابستان گذشته در دانشگاه فرهنگیان خراسان رضوی انجام شده است

عصر روز دوشنبه هفدهم مهر، اولین گردهمایی استادان دانشگاه فرهنگیان خراسان رضوی در محل تالار ابن هیثم این دانشگاه برگزار شد. به گزارش روابط عمومی در این مراسم دکتر سید حسین مجتبوی، مدیر پردیس های دانشگاه فرهنگیان خراسان رضوی، با اشاره به اهمیت این دانشگاه گفت تنها دانشگاهی که در چند سال متوالی مورد تأکید و عنایت مقام معظم رهبری گرفته دانشگاه فرهنگیان است و این نشان از جایگاه رفیع این دانشگاه دارد.

مدیر دانشگاه فرهنگیان خراسان رضوی با اشاره به دانش اموختگی بیش از 3000 دانشجو از این دانشگاه گفت از نخستین روزهای فعالیت نومعلمان فارغ التحصیل دانشگاه فرهنگیان احساس می شود که این فارغ التحصیلان از جنس دیگری هستند زیرا این گروه توانسته اند با خردورزی و پشتکار درسشان را به خوبی پاسخ داده، نشان دهند که معلمانی فرهیخته و توانمندند.

دکتر سید حسین مجتبوی با بیان این که دانشگاه فرهنگیان در بین 99 دانشگاه و مرکز آموزش عالی استان به عنوان یکی از دانشگاه های برتر انتخاب شده است اظهار داشت رتبه ها و موفقیت های دانشجویان این دانشگاه در مسابقات و المپیاد های علمی، فرهنگی و ورزشی نشان از کیفیت بالای فعالیت های آموزشی، پژوهشی و فرهنگی آن دارد.

این مقام مسئول با مروری بر تلاش های انجام شده توسط مدیران و کارکنان دانشگاه فرهنگیان خراسان رضوی در طول تابستان گذشته گفت بیش از 170 پروژه تکمیل، تجهیز و تعمیر در تابستان انجام شده است تا شرایط مناسب برای شروع مطلوب سال تحصیلی فراهم شود.

رئیس پردیس شهید بهشتی خراسان رضوی با تأکید بر اهمیت اوقات فراغت دانشجویان، از استادان دانشگاه خواست بخشی از زمان خود را برای ارتقاء کیفیت فعالیت های فوق برنامه و غنی سازی اوقات فراغت دانشجویان اختصاص دهند. وی گفت این امر بهترین مصداق برای عمل نیک و صدقه جاریه است.  


نظرات کاربران