در حال بارگذاری ...

انعقاد تفاهم نامه همکاری های مشترک میان دانشگاه فرهنگیان و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خراسان رضوی

عصر دیروز در مراسم ویژه ای با حضور مدیر استانی پردیس های دانشگاه فرهنگیان و مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خراسان رضوی تفاهم نامه ی همکاری های مشترک میان این دو سازمان منعقد شد.

دکتر سید حسین مجتبوی، رئیس دانشگاه فرهنگیان خراسان رضوی پیش ازامضای این تفاهم نامه با اشاره به زمینه های مشترک فعالیت این دانشگاه و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گفت با انعقاد این تفاهم نامه هم مربیان و کارشناسان کانون می توانند از توان علمی بالای استادان و دانشجویان دانشگاه بهره مند شوند و هم دانشجویان و استادان می توانند از ظرفیت های کانون برای انجام فعالیت های پژوهشی استفاده کنند. وی افزود زمینه های فعالیت کانون فرصت هایی را پیش روی دانشگاه قرار می دهد که استادان و دانشجویان می توانند از آن برای ارتقاء سطح کارهای پژوهشی خود بهره گیرند.

در این مراسم همچنین دکتر محقق نیشابوری، مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خراسان رضوی نیز با اشاره به این که آموزش واقعی به صورت دستوری و در زمان های خاص رخ نمی دهد گفت آموزش واقعی کودکان فقط درطول زمان و به صورت غیرمستقیم امکان پذیر است. وی با بیان این که در کانون از جدیدترین روش های آموزش در سطح جهان استفاده می شود اظهار امیدواری کرد که با امضای تفاهم نامه ی همکاری متقابل دو طرف بتوانند از تجربه ها و امکانات همدیگر در جهت هم افزایی استفاده کنند.


نظرات کاربران