در حال بارگذاری ...

برگزاری نخستین جشنواره ایده پردازی ورزشی دانشجومعلمان دانشگاه فرهنگیان

نخستین جشنواره ایده پردازی ورزشی دانشجومعلمان دانشگاه فرهنگیان سراسر کشور اسفندماه امسال برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی، مسئول اداره امور دانشجویی مدیریت امور پردیس های خراسان رضوی با اعلام این خبر اظهار داشت ترویج فضای ایده پردازی، خلاقیت، نوآوری و ابتکار در حوزه تربیت بدنی و علوم ورزشی، بهره مندی از ظرفیت های فکری دانشجومعلمان، شناسایی دانشجو معلمان اندیشه ورز و پاسداشت اندیشه های نو از جمله اهداف برگزاری این جشنواره است.

علیرضا فولادی با اشاره به معیارهای داوری این جشنواره گفت برای بررسی وامتیاز دهی به ایده های ورزشی دانشجومعلمان به مواردی همچون خلاقیت و نوآوری، داشتن ارزش علمی، فنی و تخصصی، مستند سازی علمی، ساده و کاربردی بودن، سهولت اجرا و قابلیت استفاده در دانشگاه فرهنگیان و آموزش و پرورش توجه می شود.

وی مهلت ارسال آثار را 26 بهمن آینده اعلام کرد و گفت زمان اعلام نتایج داوری اولیه سوم اسفندماه و زمان برگزاری مرحله دوم واعلام نتایج نهایی دهم اسفندماه آینده است. وی افزود هر دانشجومعلم می تواند حداکثر 3 اثر به این جشنواره ارسال کند.

علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر، فایل شیوه نامه نخستین جشنواره ایده پردازی ورزشی دانشجومعلمان دانشگاه فرهنگیان را از قسمت فایل های ضمیمه دانلود و مطالعه نمایند.


نظرات کاربران